Зброя незалежної України: інноваційний "Молот" і розробка 60-мм міномету за стандартами НАТО

ПАТ "Завод "Маяк", який входить до складу ДК "Укроборонпром", презентував 120-мм "Молот" та новітню розробку – 60-мм міномет, які виготовлені у відповідності до стандартів НАТО.

"Маяк" системно оснащує армію вітчизняними мінометами 120-мм "Молот", які посилюють міць української армії – на цей час ЗСУ вже передано 140 одиниць.

Виробник мінометів – ПАТ "Завод "Маяк" – має систему контролю якості ISO 9000. Вона дозволяє повністю контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва. Додатково випуск комплектуючих і самого міномету контролюють представники військового представництва Міністерства Оборони України.

На підприємстві виготовили та передали військовим майже півтисячі кулеметів КМ-7,62 та різних його модифікацій. Оснащення бронетехніки танковими кулеметами відбувається завдяки їх виробництву на заводі "Маяк".

Нагадаємо, ДК "Укроборонпром" передав 12 716 одиниць озброєння та військової техніки для силових відомств України за 2 роки. Починаючи з 3 кварталу 2014 року, українська армія отримала від "Укроборонпрому" 8 012 одиниць нової та модернізованої техніки та 4 704 одиниці відремонтованих ОВТ.