ЖБТЗ залучив підприємства Вінниччини до програми імпортозаміщення

Про розширення промислової кооперації та виконання програми імпортозаміщення домовились керівництво ДП "Житомирський бронетанковий завод" і представники делегації промисловців Вінницької області, яку очолив Перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко. Зустріч відбулась у рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Державним концерном "Укроборонпром", до складу якого входить "ЖБТЗ", та Вінниччиною.

Вищі керівники промислових підприємств Вінницької області оглянули цехи заводу й оцінили можливості співпраці, в тому числі в рамках імпортозаміщення. Вони побачили готову продукцію, ремонт техніки, устаткування підприємства, агрегати та запасні частини, якими комплектуються вироби.

До делегації увійшли промислові виробництва з достатніми потужностями для виготовлення комплектуючих до військової техніки, яку ремонтує та виготовляє Житомирський бронетанковий завод.

Нагадаємо, що "Укроборонпром" вже підписав 13 меморандумів про співпрацю з облдержадміністраціями та містом Києвом, і це об’єднання зусиль доводить свою ефективність. Так, запуск серійного виробництва "Дозорів" відбувся в рекордно короткі терміни завдяки кооперації 40 підприємств Львівщини. А Житомирський бронетанковий завод включив у виробничий цикл 67 підприємств різної форми власності.