Державний концерн “Укроборонпром” був створений у 2010 році в якості органу управління підприємствами оборонно-промислового комплексу.

На сьогодні ДК "Укроборонпром" об’єднує більше 100 підприємств-учасників у 5 основних галузях оборонної промисловості, зокрема, у розробці та виготовленні озброєння та техніки, науковій діяльності та експортно-імпортних операціях.

"Укроборонпром" має більше 10 конструкторських бюро, які займаються розробкою, проектуванням та дослідженнями, завдяки яким Концерн  впроваджує нові рішення та інновації.

У Концерні працює близько 80 000 висококваліфікованих співробітників, більшість з яких має вищі наукові ступені в галузі машинобудування, прикладної математики, фізики і т.д.

Розуміючи, що інновації вимагають кваліфікованих, освічених фахівців, керівництво Концерну ініціювало довгострокове співробітництво підприємств з провідними навчальними закладами країни, перелік яких постійно збільшується.

Концерн поглиблює співпрацю з українськими підприємствами, посилюючи внутрішню кооперацію вітчизняних виробників, та розширює коло іноземних партнерів.

"Укроборонпром" має уповноважених державою постачальників ОВТ, які забезпечують зовнішньоекономічні операції з продукцією військового призначення та подвійного використання в інтересах Збройних Сил України та інших військових формувань.

Керівництво Концерну розробило перспективну модель галузевих кластерів з чіткою спеціалізацією та замкненим циклом виробництва до фінального продукту.