Оздоровчий комплекс "Сокіл"

Оздоровчий комплекс "Сокіл" (структурний підрозділ ДП "АНТОНОВ")

Адреса: ДОК "Сокіл" розташований у мальовничому місці  району Конча-Заспа: м. Київ, Конча-Заспа, Столичне шосе 28 км.

 

Територія.

Територія захищена парканом, добре освітлена, з великою кількістю зелених насаджень (дерев, кущів і квітів на клумбах). Охорона території здійснюється цілодобово професійною ліцензованою охоронною фірмою, згідно договору. На території комплексу є водойма, де діти проводять свій час у сонячну погоду.

 

Розміщення.

Діти розміщуються у 1 поверхових цегляних корпусах із зручностями на поверсі, в кімнатах по 10 чоловік. Кімнати оснащені ліжками, шафами для одягу і тумбочками. Цілодобове водопостачання холодною і гарячою водою. Санвузли знаходяться у корпусах.

 

Педагогічний склад.

Молоді педагоги допомагають дітям розкрити свої здібності, знайти друзів та отримати незабутні враження від перебування у таборі. Виховна робота спрямована на відродження національних традицій, звичаїв, обрядів нашого народу, вивчення рідного краю, його флоти та фауни, формування у дітей духовно-патріотичних цінностей, фізичного розвитку, культури та прагнення до здорового способу життя.

 

Харчування:

Діти отримують п’ятиразове збалансоване харчування з великою кількістю екологічно чистих фруктів і овочів. Вода подається з  артезіанськох свердловини, та систематично перевіряється відповідними службами.

 

Медицина.

У ДОК "Сокіл" забезпечено цілодобове чергування медичного персоналу та надання першої медичної допомоги. При заїзді в заклад проводиться внутрішньо табірний медогляд, в тому числі зважування дітей, огляд лікарем. Медичний пункт оснащений всім необхідним устаткуванням і медикаментами для надання першої медичної допомоги, чергова машина знаходиться у цілодобовому чергуванні.

 

Трансфер та страхування.

ДОК "Сокіл" забезпечує: обов’язкове страхування дітей; трансфер (організована зустріч і відправка дітей відбувається централізовано від прохідної  ДП "Антонов").

Послуги супроводу бере на себе табір.

 

На території ОК "Сокіл" є: озеро, пляж, ЛФК, їдальня, кінозал.

 

Кількість і графіки заїздів в ДОК "Сокіл" на літній оздоровчий період 2018 р.

 №

№ заїзду

Дата заїзду/виїзду

Кількість днів в зміні 

1.

I

01.06 – 18.06

18

2.

II

22.06 – 09.07

18

3.

III

13.07 – 30.07

18

4.

IV

03.08 – 20.08

18

   

Є можливість замовити путівки за повну вартість на 9 і більше днів.

 

Вартіст путівки 7250 грн.

 

Контакти:  Україна, м. Київ, 28 км. Столичного шосе

 моб. 068 373-87-05  Олександра

Сайт:  https://www.facebook.com/DOCSokil

e-mail: sokil2013@ukr.net

Додаткову інформацію Ви також можете отримати з 08.00 до 17.00 за телефонами: тел./факс: (044) 454-37-00, 454-31-47, Управління соціального розвитку.