Санаторій-профілакторій "Лісний"

Санаторій-профілакторій "Лісний" Казенного підприємства "Шосткинський казенний завод "Імпульс"

(Відокремлений структурний підрозділ санаторій–профілакторій "Лісний" КП "ШКЗ "Імпульс"; Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Лісний" КП "ШКЗ "Імпульс")

 

Адреса: Сумської обл., м. Шостка, пров. Красний, 2.

Заклад побудований в 1983 році з метою збереження, зміцнення стану здоров’я та профілактики захворювань працівників КП “ШКЗ “Імпульс”, пенсіонерів та ветеранів підприємства, дітей працівників підприємства, а також працівників інших організацій та підприємств та інших громадян по типовому проекту в лісовій зоні на березі озера, в мікрорайоні Капсуль.

Загальна площа закладу 1,3520 гектари, зонування території виконане, земельна ділянка благоустроєна, 70% озеленення.

 

Основні складові відпочинку.

Будівля санаторію – профілакторію "Лісний" складається з головного корпусу (загальна площа – 3123,0 кв. м.) та лікувального корпусу (загальна площа – 1004,4 кв. м.),  з’єднаного теплим переходом.

В лікувальному корпусі розміщені: водолікувальниця на 5 ванн, 4-х камерні ванни, зал гідропатичних душів, сауна з басейном, кабінет теплолікування на 6 кушеток, зал лікувальної фізкультури з тренажерами, 2 кабінети ручного масажу, лікарські кабінети, фізіотерапевтичний кабінет з повним складом обладнання (40 приладів), інгаляторій, кабінет лазеротерапії, кабінет голкорефлексотерапії. стоматологічний кабінет, маніпуляційний кабінет, кабінет спелеотерапії, аромотерапії, фітотерапії.

У 3-х поверховому житловому корпусі  розташовані 25 житлових блоків, які складаються з 2 кімнат на 2-3 ліжка, душової, санвузла та передпокою. Всі кімнати забезпечені шафами для одягу з вішаками, столами, дзеркалами, приліжковими тумбочками, стільцями, та іншим інвентарем. На кожному поверсі є холи, де встановлені телевізори супутникового телебачення, м’які меблі.

Тривалість оздоровлення для працівників КП  “ШКЗ “Імпульс”, пенсіонерів та  ветеранів підприємства, працівників інших організацій та підприємств,  інших громадян в санаторії – профілакторії "Лісний" КП "ШКЗ "Імпульс"   – 18 днів одного заїзду.

Тривалість оздоровлення для дітей працівників підприємства, дітей працівників інших організацій та підприємств, дітей інших громадян в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Лісний" КП "ШКЗ "Імпульс" – 21 днів однієї зміни.

Вартість оздоровлення (відпочинку) з розрахунку 1 особа/1 доба: а) з харчуванням ( сума у грн.) – 360,55 грн;  б) для дітей шкільного віку: вартість оздоровлення (відпочинку) з розрахунку 1 особа/1 доба з харчуванням ( сума у грн.) – 360,55 грн: в) з розрахунку 1 особа/18 діб з харчуванням ( сума у грн.) – 6490,00 грн; г)  заклад оздоровлення та відпочинку "Лісний" КП "ШКЗ "Імпульс" для дітей шкільного віку  з розрахунку 1 особа/21 доба з харчуванням ( сума у грн.) – 4250,00 грн.

Санаторій приймає відпочивальників 8 місяців на рік  – працівників заводу, а в літній період на базі закладу працює позаміський дитячий табір, завантаженість якого 100%.

 

Харчування.

Санаторій має власну їдальню, оснащену усім необхідним технологічним обладнанням, на 100 місць, що повністю забезпечує харчування проживаючих осіб в одну зміну. Кратність харчування: дорослі – 4-х разове харчування, діти – 5 разове харчування.Дієтотерапія являється складовою частиною загального комплексу санаторного лікування. Враховуючи напрямки санаторно-курортного лікування, загальні і місцеві патогенетичні ознаки захворювань, характер обмінних процесів, а також рекомендації щодо продуктового набору для пацієнта при тих чи інших станах організму, в санаторії-профілакторії застосовується дієтна система організації харчування, пропонується дієти: 5,9,10,15.

 

Додаткова інформація: у холах закладу встановлені тенісні столи, гральні столики для шахів та шашок, є підшивки газет, журналів. До послуг, відпочиваючих сауна, більярд, спортивні майданчики, що розташовані ні подвір’ї закладу, дитячий майданчик з пісочницями, бесідки, лавки для сидіння Територія закладу огороджена, освітлена по периметру.

 

Контакти: контактна особа, відповідальна за організацію і наповнення об’єкта оздоровлення (відпочинку), (посада, ПІП):  головний лікар відокремленого структурного підрозділу санаторію – профілакторію "Лісний" КП "ШКЗ "Імпульс" Полевик Тамара Миколаївна, директор позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Лісний" КП "ШКЗ "Імпульс"  для дітей шкільного віку  Полевик Тамара Миколаївна,  контактні номери телефонів:

 (05449) 4-32-76,

(05449)  4-34-28;

+38068-002-67-08;

e-mail: san_prof_lesnoy@meta.ua