Луцький ремонтний завод "Мотор" шукає постачальників електромеханічного та контрольно-вимірювального обладнання

Державне підприємство "Луцький ремонтний завод "Мотор", що входить до складу ДК "Укроборонпром", запрошує постачальників електромеханічного та контрольновимірювального обладнання надати свої пропозиції щодо можливості постачання складових дослідної розробки випробовувального стенду літальних агрегатів.

Перелік складових, вимоги до технічних параметрів обладнання та опис параметрів роботи зазначені в технічному завданні, яке розміщено на офіційному сайті ДП "ЛРЗ "Мотор" за посиланням: http://www.motor-lutsk.com.ua/uk/node/49.

До розгляду приймаються різні варіанти технічного обладнання, які відповідають потрібним технічним вимогам та виконують необхідні технологічні задачі, передбачені специфікацією.

У випадку наявності запитань та уточнень прохання звертатись до контактних осіб ДП "ЛРЗ "Мотор":

з технічних питань – Кошелєв Сергій Леонідович (+38 095 312 46 70)

з організаційних питань – Карагодін Вадим Олександрович (+38 066 561 91 71).

Пропозиції просимо надсилати до 01.11.2020 року на електронну адресу: tv@motor-lutsk.com.ua.

Попереднє обговорення запитань та пропозицій щодо технічного завдання та вимог до обладнання з боку постачальників заплановане на 12.10.2020 року. Для прийняття участі в обговоренні необхідно зареєструватися за посиланням https://cutt.ly/6f93I2e

Контактна особа з боку ДК "Укроборонпром": Володимир Даценко, головний спеціаліст Управління моніторингу та вдосконалення закупівель, 098-608-44-92, Volodymyr.Datsenko@ukroboronprom.com