УКРОБОРОНПРОМ ЗАПРОШУЄ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ДО ОБГОВОРЕННЯ ПРАКТИКИ ЗАКУПІВЕЛЬ КОНЦЕРНУ

Державний концерн "Укроборонпром" запрошує учасників ринку постачальників до відкритого обговорення проміжних результатів трансформації закупівель Концерну, зокрема, практики закупівель через систему Прозорро, яка була запроваджена у січні 2020 року.

Концерн постійно прагне вдосконалювати власну процедуру закупівель і відкритий до пропозиції та зауваження учасників закупівель. Захід спрямований на налагодження та підтримку якісної комунікації між Концерном та ринком постачальників задля напрацювання ефективних та прозорих рішень.

Обговорення відбудеться у форматі онлайн-наради на платформі Microsoft Teams. Попередня дата проведення заходу – 24 вересня (дата та час будуть уточнені додатково).

Для участі необхідно до 22 вересня включно заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/3fGAbQI (не забувайте натиснути кнопку "Надіслати" після заповнення всіх полів). Не пізніше 23 вересня вам буде надіслано запрошення з посиланням на нараду та остаточними датою та часом.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Володимир Даценко, головного спеціаліста Управління моніторингу та вдосконалення закупівель ДК "Укроборонпром": 098-608-44-92, Volodymyr.Datsenko@ukroboronprom.com та Control@ukroboronprom.com.