Повернутись
А. Абромавичус: Оздоровити Укроборонпром можна законодавчим шляхом

Для так званого оздоровлення ДК «Укроборонпром» парламент має ухвалити закон, який, серед іншого, передбачатиме списання боргів окремих його підприємств, вважає гендиректор концерну Айварас Абромавичус.

«Вважаю що треба прийняти окремий закон про оздоровлення ОПК, у точу числі шляхом списання великої заборгованості. Тому що деякі підприємства історично, з різних причин, потрапили в процедуру банкрутства. Легендарне підприємство «Завод ім. Малишева», Харківський авіаційний завод, Миколаївський суднобудівний та багато інших. Ми мусимо відновити авіабудівництво, інші напрямки», - заявив Абромавичус в інтерв’ю DW.

Він також переконаний, що в Укроборонпромі мають з’явитися нові люди, які зможуть реформувати концерн.

«Будемо заводити нових людей на закупівлі - тих, які стояли біля витоків системи Прозорро. Укроборонпром буде змінюватися тільки тоді, коли велика кількість людей, які не мають нічого спільного з минулим Укроборонпрому, нічого спільного з Міністерством оборони у минулому, з іншими інституціями, які поглинула корупція, прийдуть і почнуть реформувати», - повідомив керівник концерну.

https://youtu.be/cVjRr6__o9Q

Варто зазначити, що генеральний директор Айварас Абрамовичус, виступаючи перед колективом державного Концерну, неодноразово наголошував, що він не є прихильником масових скорочень, а інженерний та конструкторський кадровий потенціал підприємств буде збережено.