Повернутись
Щоб конкурувати на світовому ринку нам потрібно передусім модернізуватись – Айварас Абромавичус

Ми здатні конкурувати на світовому ринку за рахунок гнучкості. Але для цього потрібно модернізувати виробництво та вкладати кошти в розробки. Про це повідомив Генеральний директор Концерну Айварас Абромавичус в інтерв’ю Укрінформ.

На даний час не лише керівники окремо взятих компаній залучені у продажу великої кількості озброєнь. Це вже стає державними пріоритетами і обговорюється на рівні перших осіб держави.

«Щоб не відставати, нам потрібно передусім модернізуватись, нам потрібно вкладати гроші. У нас, на жаль, недостатньо коштів вкладається в передові технології. Так, у нас тривають випробовування ракети «Вільха», але потрібно ще більше вкладати коштів на розробку, на випробування нового озброєння», – наголосив Айварас Абромавичус.

Зараз «Укроборонпром» платить у рік близько 7,5 млрд грн податків і дивідендів. З цієї суми близько 6,5 млрд грн – це податки, і ще один мільярд гривень дивідендів. Ці кошти дуже потрібні на модернізацію підприємств, розробку нових модифікацій існуючого озброєння чи створення нового.