flag

Профіль концерну

Державний концерн «Укроборонпром» є стратегічним виробником озброєння та військової техніки в Україні. Концерн об’єднує державні унітарні підприємства, у тому числі казенні підприємства, а також господарські товариства у стратегічних галузях оборонної промисловості держави.

Візія:

Укроборонпром — національний лідер у сфері виробництва ОВТ та невід’ємнаскладова сектору безпеки та оборони України.

Місія:

Забезпечення потреб сил оборони та безпеки України у сучасному та якісному озброєнні, військовій та спеціальній техніці.

Цінності:

Патріотизм

 • Ми – патріоти незалежної України та готові боронити її завжди.
 • Ми робимо Україну сильною, тому зміцнюємо обороноздатність держави, забезпечуємо сили безпеки та оборони країни надійною та сучасною зброєю і військовою технікою.
 • Ми віримо в Україну та працюємо для її безпечного майбутнього.

Лідерство

 • Ми прагнемо бути No 1 в оборонній галузі та найкращим партнером для наших замовників.
 • Ми гідно відповідаємо на виклики сучасності та працюємо інноваційно, відповідально, ефективно та результативно. Ми дотримуємося правил чесної конкуренції, поважаємо клієнтів і партнерів, цінуємо їхню довіру та постійно вдосконалюємося.
 • Ми хочемо, щоб у нас працювала команда лідерів, тому цінуємо та підтримуємо висококласних фахівців, людей, які можуть зробити більше за очікування. Ми створюємо належні умови для професійного зростання та створення інноваційної продукції. Ми турбуємося про наших працівників і поважаємо їх.

Прозорість 

 • Ми будуємо свою роботу максимально прозоро для клієнтів
  і партнерів, наших працівників, суспільства та засобів масової інформації.
 • Ми маємо нульову толерантність до корупції в будь-яких
  проявах, на будь-яких щаблях. Ми неухильно дотримуємося чинного законодавства, міжнародних угод і правил чесного бізнесу.
 • Ми говоримо правду собі та іншим. Ми завжди відкриті для конструктивного діалогу.
Комплаєнс

Державний концерн "Укроборонпром" покладається на міжнародні стандарти та принципи корпоративного управління, як орієнтири для встановлення цільової моделі управління.

Задля дотримання зазначених стандартів та принципів Концерн працює над створенням і забезпеченням ефективності комплаєнс програми, внутрішнього контролю та етики ведення бізнесу. 
 

В Концерні в повному обсязі впроваджується функція комплаєнсу, що є ефективним інструментом для попередження та мінімізації корупційних ризиків, конфлікту інтересів, невідповідності стандартів чи порушення законодавства. 

КОДЕКС ЕТИКИ

Керівництво Державного концерну «Укроборонпром» вважає правила ділової поведінки та етики невід’ємною частиною якісного корпоративного управління. Цей Кодекс є зводом правил, що визначає основні цінності, принципи, правила етики та ділової поведінки всіх співробітників Концерну. Кодекс призначений для підтримки всіх співробітників залишатись відповідальними перед своїми колегами, захисниками нашої країни, партнерами, потенційними інвесторами й суспільством в цілому та приймати правильні рішення у відповідності з корпоративними цінностями та принципами Концерну «Укроборонпром».

Подивитись
КОМПЛАЄНС-ПОЛІТИКА

Комплаєнс політика Державного концерну «Укроборонпром» ґрунтується на принципах та стандартах Організації економічного співробітництва та розвитку, нормах та положеннях законодавства України і втілює найкращу світову практику щодо комплаєнсу.

Подивитись