Дочірнє підприємство "Коніка Мінолта Україна"

Код ЄДРПОУ
14281534
Контактні дані
Панівко Ігор Миколайович
(044) 230-10-00
Iryna.Isaieva@konicaminolta.ua
Підстави для скарги
Рішення № 806 від 02 квітня 2021 року Замовника ДП «Антонов» про визнання ПП «Смарт Інжінірінг Сістемс» переможцем конкурсних торгів за предметом закупівлі інтегрований накопичувач великої ємності KIP 1200 Auto Stacker (заявка 4866), незважаючи на те що конкурсна пропозиція учасника ПП «Смарт Інжінірінг Сістемс» не відповідає вимогам кваліфікаційних критеріїв конкурсної документації.
Підприємство концерн
ДП АНТОНОВ
Номер закупівлі в ProZorro
UA-2021-03-12-011129-b
Предмет закупівлі
Інтегрований накопичувач великої ємності KIP 1200 Auto Stacker
Короткий зміст скарги
1. Учасник закупівлі ПП «Смарт Інжінірінг Сістемс» на виконання кваліфікаційної вимоги: «надати копію діючого документу про партнерські відносини з продажу та сервісного обслуговування запропонованого обладнання із компанією «Katsuragawa Electric Co., Ltd», або його офіційним представником в Україні», надав лист від 12 жовтня 2020 р., виданий компанією «KIP America, Inc.». Даний лист не містить будь-якої вказівки про те, що виробник обладнання KIP компанія «Katsuragawa Electric Co., Ltd» уповноважує приватне підприємство «Смарт Інжінірінг Сістемс» офіційним представником з продажу та сервісного обслуговування обладнання.
2. Учасник закупівлі ПП «Смарт Інжінірінг Сістемс» на виконання вимоги кваліфікаційного критерію: «з метою документального підтвердження гарантійних зобов’язань, Учасник повинен мати в наявності сервісні центри, розташовані на території України з обов’язковою наявністю в м. Київ, який забезпечить гарантійну підтримку та післягарантійне сервісне обслуговування протягом строку служби Обладнання, що являється предметом закупівлі. Для підтвердження наявності сервісного центру Учасник повинен надати довідку в довільній формі, яка підтверджує наявність в Учасника сервісних центрів з обов’язковою наявністю в м. Київ, з метою забезпечення гарантійної підтримки та післягарантійного сервісного обслуговування протягом строку служби Обладнання, що являється предметом закупівлі, з адресою та номерами телефонів сервісного центру», у складі конкурсної пропозиції Учасник не надав жодного документу, що підтверджує наявність в нього сервісних центрів в України, у тому числі, з обов’язковою наявністю сервісного центру в м. Київ із зазначенням адреси та телефонів.
Вимога
Скасувати рішення № 806 від 02 квітня 2021 року Замовника ДП «Антонов» про визнання ПП «Смарт Інжінірінг Сістемс» переможцем конкурсних торгів за предметом закупівлі інтегрований накопичувач великої ємності KIP 1200 Auto Stacker (заявка 4866), ідентифікатор закупівлі UA-2021-03-12-011129-b та відхилити конкурсну пропозицію ПП «Смарт Інжінірінг Сістемс» у зв’язку із порушенням вимог кваліфікаційних критеріїв конкурсної документації