ТОВ "Полідек-тех"

Код ЄДРПОУ
38425558
Контактні дані
Самчук Андрій Миколайович, технічний консультант
+380676711344
polideck.tech@gmail.com
Підстави для скарги
Недостовірність наданої інформації
Підприємство концерн
ДП Львівський бронетанковий завод
Номер закупівлі в ProZorro
№10525676
Предмет закупівлі
Твердосплавні пластини для існуючої державки; Твердосплавний інструмент (фрези) та пластини для існуючого корпуса. ЛОТ 1
Короткий зміст скарги
Застереження для організатора закупівлі. Вимога додаткової інформації.
Вимога
Шановний ДП "Львівський Бронетанковий завод", Згідно вимоги, вказаної у Додатку 2, п.2.2. Конкурсної документації на закупівлю Прошу звернути увагу організатора закупівлі на те, що ТОВ "Сандін" не є прямим офіційним дистриб'ютором, а торгівельною компанією, яка не пов'язана напряму з виробником. Очевидно що ця організація не може нести відповідальність щодо походження та якості товару, що може спричинити збитки для організатора закупівлі. Щодо ТОВ "Сандін" немає ніякої інформації на офіціному сайті виробника https://www.sandvik.coromant.com/. Прошу перевірити на достовірність Документ, який надав ТОВ "Сандін" "Сертифікат дилера" , так як згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Ступак Ю.А - не пов'язана особа з ТОВ "ТВ-Сплав", а керівником є - Алєксєєва О.А. Згідно тендерної документації, прошу надати ТОВ "Сандін" сертифікат дилера/дистриб’ютора або лист про представництво інтересів виробника а не представництво інтересів іншої торгівельної компанії. Прошу надати підтвердження, що ТОВ "ТВ-Сплав" має повноваження від виробника товару Sandvik Coromant надавати іншим організаціям регіональне дилерство продукції Sandvik Coromant.
Рішення:
Відповідно до інформації у системі "Prozorro" за лотом 1 конкурсу https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-04-08-008454-b?lot_id=14644f04734c4b06985d1adde121d5f7#lots ДП "Львівський бронетанковий завод" не прийнято жодного рішення щодо конкурсної пропозиції ТОВ "Сандін". У звязку з цим, звернення ТОВ "Полідек-тех" враховано як інформаційне повідомлення та направлено на підприємство для розгляду та врахування під час прийняття рішення.