ТОВ Пром-Ойл Україна

Код ЄДРПОУ
38877996
Контактні дані
Кульбака Андрій Валентинович, директор
+380503434106
kulbaka@promoil.in.ua
Підстави для скарги
На рішення Замовника щодо визначення переможця закупівлі
Підприємство концерн
ДП Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О.Морозова
Номер закупівлі в ProZorro
UA-2020-11-01-000128-c
Предмет закупівлі
593. Інструмент
Короткий зміст скарги
Процедура виявлення переможця пройшла з порушеннями, а саме:
1) в таблиці «Інформація про предмет закупівлі” пункт 8 “Відхилення конкурсних пропозицій” є така вимога:
Замовник відхиляє пропозицію учасника у наступних випадках:
конкурсна пропозиція не відповідає вимогам Конкурсної документації (у т. ч. кваліфікаційним критеріям встановленим Замовником) та Учасник не виправив виявлені Замовником після розкриття конкурсних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй пропозиції, протягом 24 годин з моменту повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.
При цьому з моменту подання вимоги учаснику ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "ДОМЕН" до моменту усунення невідповідностей пройшло значно більше часу. Перший лист с коригуванням завантажений у систему ProZorro 25 лютого 2021 р., а останній документ с коригуванням завантажений 26 березня 2021р. Тобто на коригування у компанії ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "ДОМЕН" було більше місяця.
2) На етапі уточнення було задане питання:
Шановний замовник. У тендерній документації прийнятий за "еталонний" зразок перелік інструменту торгової марки "DormerPramet". Чи можна в межах цієї торгової марки запропонувати заміни? Наприклад замінити серії фрез S610 і S804HA на більш бюджетні серії S902 і S904 відповідно.
На що була дана відповідь Замовником:
Доброго дня! Вибачте за затримку. Заміна серії фрез S610 та S804НА на бюджетні серії S902 та S904 неможлива.

На цій підставі були дискваліфіковані компанії Приватне АТ "Дніпропетровський інженерно-технічний центр "Контакт" та ТОВ "Імперія металів", тому що в їх пропозиції були фрези, які не відповідали за кількістю зубців та були гіршими за режимами різання.
Проте в пропозиції від ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "ДОМЕН" є фрези, сумарною ціною 600 тис гривень, які не відповідають за кількістю зубів та є гіршими за режимами різання. Про що нами було повідомлено листом Замовнику, який додаємо до скарги.
Вимога
Відмінити рішення про обрання ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "ДОМЕН" переможцем та дискваліфікувати їх за порушення часу на коригування пропозиції та за невідповідність умовам КД.