Айварас Абромавичус обговорив зміни в Укроборонпромі з Дональдом Вінтером

Стан виконання і прозорість державного оборонного замовлення, фінансовий аудит, корпоративне управління та трансформація ДК “Укроборонпром” – про це говорило керівництво Концерну на зустрічі з американською стороною 24 вересня. Генеральний директор оборонно-промислового об’єднання України Айварас Абромавичус зустрівся зі старшим радником США з питань ОПК України доктором Дональдом  Вінтером. 

“Укроборонпром проведе ретельну ревізію ефективності своїх підприємств-учасників та трансформується в холдингову компанію, головний офіс якої буде центром прийняття ключових рішень, а Концерн загалом стане активним учасником процесу розвитку галузі”, – підкреслив Айварас Абромавичус. 

Він додав, що нашим головним клієнтом є українська армія, а Міністерство оборони України – партнер #1. Підприємства-учасники Концерну робитимуть все можливе аби забезпечувати наше військо усім необхідним. 

Під час зустрічі сторони також обговорили важливість змін корпоративного управління та приведення статуту Укроборонпрому у відповідність стандартам OECD, адже це дозволить залучати український ОПК в міжнародну кооперацію. 

Айварас Абрамавичус підкреслив, що в планах нової команди управлінців Концерном проведення реструктуризації активів, залучення інвестицій та модернізація виробничих потужностей. 

Нагадаємо, що 19 вересня Айварас Абромавичус назначив 4 членів нової команди на посади в Концерні. До пошуку та відбору нової команди Укроборонпрому був залучений номінаційний комітет Наглядової Ради Концерну та іноземні консультанти, які спеціалізуються на підборі управлінців вищої ланки. 

Критерії, за якими шукали та обирали нових управлінців Укроборонпрому: досвід реформування та управління змінами у великих компаніях зі складною структурою власності; експертиза з розробки і впровадження корпоративної стратегії; розуміння специфіки та проблем промислового комплексу України; незалежність та відсутність конфлікту інтересів у галузі; позитивна ділова репутація.