ДК "Укроборонпром" перерахував до бюджету держави 12,5 млрд грн за 3 роки

Державний концерн "Укроборонпром" перерахував до бюджету України майже 12,5 мільярдів гривень усіх зборів. Такі результати діяльності найбільшого оборонно-промислового об’єднання держави містяться в щорічному звіті роботи нового менеджменту, що був призначений Президентом України в липні 2014 року.

За звітній період чистий дохід (виручка) від реалізації продукції, виготовленої підприємствами "Укроборонпрому", становить майже 65 мільярдів гривень. Цей показник щороку зростає та свідчить про відновлення та системне  зростання роботи потужностей вітчизняного ОПК.   Разом з цим підвищуються й соціальні стандарти – нині середня заробітна плата на підприємствах Концерну становить 7 365 грн.

Нагадаємо, що Державний концерн "Укроборонпром", перш за все, виконує державне оборонне замовлення та забезпечує армію необхідним, у відповідності до укладених договорів із силовими структурами. ДОЗ 2014-16 рр. був виконаний "Укроборонпромом" на 100%. Разом з цим Концерн нарощує експортні замовлення та просуває бренд України на міжнародних ринках.