ДК "УКРОБОРОНПРОМ" ПРЕДСТАВЛЯЄ УКРАЇНУ НА "ADEX 2016" (АЗЕРБАЙДЖАН)

ДК "Укроборонпром" взяв участь у 2-й Азербайджанській Міжнародній виставці оборонної промисловості "ADEX 2016", що відбудеться 27 – 30 вересня 2016 року у м. Баку (Республіка Азербайджан).

На об’єднаному стенді "Укроборонпрому" представлено продукцію 19 підприємств-учасників, що виробляють військову техніку та 4 уповноважених спецекспортерів. Найбільше Україна презентує бронетанкової техніки: танк "Оплот", бронетранспортери БТР-3, БТР-4 та "Вітязь", БРДМ-2Ді, тактичний броньований автомобіль "Барс-8" та КРАЗ "Фіона". Також на стенді представлені натурні зразки та макети авіаційної, морської та радіолокаційної вітчизняної техніки, артилерійської та вогнепальної зброї, засоби особистого захисту військових.

У ході виставки заплановано низку офіційних переговорів з керівництвом Республіки Азербайджан, представниками делегацій інших країн, а також підприємств-партнерів "Укроборонпрому".

 Довідково:  Азербайджан вдруге проводить Міжнародну оборонну виставку  "ADEX"  під патронатом Президента. Тематика виставки об’єднує Сухопутні війська, Військово-повітряні сили та  Військово-морський флот.