На "Зброї та Безпеці" відбулась зустріч керівництв "Укроборонпрому" та провідних оборонних компаній Великобританії

Керівники провідних оборонних компаній Великобританії зустрілись з керівництвом ДК "Укроборонпром" на міжнародній виставці "Зброя та Безпека", яка проходить у Києві.

Під час зустрічі, керівництву BAE Systems, GE Aviation, Marshall Aerospace and Defense Group, Heroux Devtek та інших компаній було продемонстровано стратегію реформи оборонно-промислового комплексу України, яка складається з корпоратизації, створення Наглядових рад, аудиту з залученням міжнародних компаній, кластеризації підприємств у ключових оборонних сферах, захисту технологій та інноваційної платформи – UkrARPA.

"Однією із основних задач "Укроборонпрому" є активізація взаємовигідного співробітництва та плідної кооперації з країнами-членами Альянсу в оборонній сфері, в тому числі з Великобританією. Завдяки розпочатій реформі будуть встановлені єдині загальноприйняті правила для інвесторів, відбудеться інтеграція оборонного комплексу України в світову спільноту", – прокоментував зустріч заступник генерального директора з розвитку Артур Херувімов.

Додавши, що найбільшу увагу було приділено обговоренню вирішення законодавчих перепон щодо розвинення співпраці, адже іноземні компанії зацікавлені у спільних проектах та якісно новому рівні співпраці.

Нагадаємо, що у перший день виставки "Зброя та Безпека" ДК "Укроборонпром" провів ряд ключових зустрічей із партнерами з країн-членів НАТО. Наприклад, була підписана угода про співпрацю у виробництві вогнепальної зброї між словацькою компанією Grand Power s.r.o. та ДП "Укроборонсервіс", який входить до складу ДК "Укроборонпром". Також між держаною фірмою "Укрінмаш", що входить до складу ДК "Укроборонпром" та турецькою компанією Havelsan Hava Elektronik Sanayi був підписаний договір про співпрацю у виробництві пасивної радіолокаційної станції на потужностях підприємств Концерну.