Наглядова Рада "Укроборонпрому" завершує підбір кандидатур на посаду Гендиректора

У зв‘язку з тим, що заява від Романа Романова щодо звільнення була подана ще в кінці минулого року, і вчора Президент України підписав указ, Наглядова Рада ДК "Укроборонпром" завершує підбір кандидатур для призначення Президентом України нового Генерального директора.

"Хочу подякувати Роману Романову, який залишає цю посаду. Йому довелося попрацювати в найтяжчі для країни роки. За цей час у вітчизняному оборонному секторі відбулися разючі трансформації. Українська оборонна промисловість у 2014-ому і зараз – це небо і земля. Ритмічна робота заводів, повне виконання Державного оборонного замовлення, успішно реалізована програма імпортозаміщення, створення ракетного щита країни та новітні розробки – все це складає цілісну систему позитивних зрушень, досягнутих командою Романа Романова. 

Шкода втрачати високопрофесійного управлінця. Без сумніву Роман Романов отримає запрошення на роботу від низки вітчизняних і зарубіжних компаній.

Тепер спільним завданням команди "Укроборонпрому" є продовження реформ та забезпечення подальшого зростання Концерну.  Відкритість, ефективність, інноваційність  – це три ключові принципи, які мають бути закладені в основу подальшого поступу вітчизняного військово-оборонного комплексу", – заявив Голова Наглядової Ради "Укроборонпрому" Михайло Згуровський.