Народні депутати погодились з пропозицією "Укроборонпрому" та створили робочу групу для перевірки оборонних контрактів

Народні депутати Верховної Ради України створили робочу групу для перевірки оборонних контрактів підприємств-учасників ДК "Укроборонпром", погодившись на пропозицію Концерну. Відповідне рішення було прийнято під час засідання Комітету з питань запобігання і протидії корупції. 

 "В нас була вже не одна серйозна розмова із Генеральним директором ДК "Укроборонпром" Романом Романовим, який постійно наголошував на пропозиції перевірити оборонні контракти безпосередньо на підприємствах Концерну", – заявив під час засідання голова Комітету Єгор Соболев. 

 Він додав, що Генеральний директор "Укроборонпрома" максимально сприяв створенню такої робочої групи задля перевірки контрактів та наполягав розпочати її роботу якнайшвидше.

У відповідності до рішення, робоча група сформована із членів Комітету з питань запобігання і протидії корупції, депутатів-ветеранів АТО та членів Комітету з питань національної безпеки і оборони. До її складу увійшли Дмитро Тимчук, Тарас Пастух, Юрій Тимошенко, Ігор Луценко, Олег Барна, Ігор Попов, Олег Осуховський, Дмитро Добродомов, Семен Семенченко та Володимир Парасюк.

 Як підкреслив Єгор Соболев під час засідання, робоча група має відзвітувати Комітету про результати перевірки до 1 лютого 2017 року. 

 

ДК "Укроборонпром" дякує депутатам, які відкликнулись на пропозицію Концерну та готові забезпечити реформування державного оборонного комплексу України. 

 Нагадаємо, що Держконцерн "Укроборонпром" запросив депутатів Верховної Ради України особисто отримати доступ до необхідних документів, в тому числі тими, що містять державну таємницю та стосуються оборонних контрактів. Ініціатива Держконцерна пов‘язана із тим, що попри прозорість та відкритість ведення своєї діяльності "Укроборонпром" знаходиться під постійним тиском інформаційних атак з боку ЗМІ, які є частиною гібридної війни проти нашої країни, а також звинуваченнями громадськості у "зайвій" секретності документів.