Представники ЗМІ особисто перевірили якість БМП-1АК, які були поставлені в рамках ВТС України та Польщі

Журналісти змогли особисто ознайомитись з БМП-1АК, які були поставлені в рамках військово-технічного співробітництва України та Польщі.

Під час повторного прес-туру до однієї з бригад Збройних Сил України, до якого долучились декілька десятків представників ЗМІ. Журналісти спостерігали за навчальними стрільбами, які виконали екіпажі БМП, а також особисто проїхались всередині бойових машин.

Як говорять самі військові, отримані БМП-1АК мають мінімальний пробіг та настріл гармат. А у самій бригаді лише за останній місяць вони проїхали понад півтисячі кілометрів та провели близько двох десятків вогневих вправ. Та навіть попри таку активну експлуатацію за цей час не було жодних нарікань чи технічних несправностей.

 

За останній час це вже другий прес-тур, який провів "Укроборонпром" спільно з Міністерством оборони, під час якого українські журналісти могли самостійно перевірити якість БМП. Проте журналісти видання "Новое Время" проігнорували ці пропозиції та не опублікували жодного матеріалу для спростування власної маніпулятивної публікації.

Нагадаємо, що "Укроборонпром" вважає публікацію "Новое Время" диверсією проти обороноздатності держави, яка завдає репутаційних збитків Концерну та нашим міжнародним партнерам. Тому прийнято рішення у судовому порядку захистити інтереси Концерну.

Більше фото у фотогалереї