Saudi Advanced Technologies (SAT) та Saudi Specialized Product Company (WAHAJ) підписали Меморандум про взаєморозуміння з ДГЗІФ "Укрінмаш"

На міжнародній виставці IDEX-2019, яка проходить у місті Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) ДГЗІФ "Укрінмаш", що входить до складу ДК "Укроборонпром", Saudi Advanced Technologies (SAT), Saudi Specialized Product Company (WAHAJ) підписали Меморандум про взаєморозуміння з метою співпраці у Королівстві Саудівська Аравія, Україні та інших країнах.

"Саудівська Аравія та Україна зацікавлені у поглибленні взаємовигідного двостороннього співробітництва у військовій сфері на основі обміну технологіями, ноу-хау та конкурентних переваг обох сторін. В рамках стратегії Саудівської Аравії до 2030 року Україна зацікавлена стати довгостроковим стратегічним партнером шляхом створення спільних підприємств і технологічного співробітництва. А також ми бачимо багато рішень і продуктів, які Саудівська Аравія сьогодні може запропонувати Україні як для приватних, так і для державних установ", – заявив Генеральний директор ДГЗІФ "Укрінмаш" Сергій Слюсаренко.

Компанія SAT, холдингова компанія, яка є дочірньою компанією WAHAJ, зосереджується на формуванні стратегічних спільних підприємств з міжнародними виробниками оригінального обладнання в рамках програми розвитку Саудівській Аравії до 2030 року, метою якої є локалізація виробництва в Саудівській Аравії.

WAHAJ, філія Saudi International Petrochemical Company (Sipchem), є однією з найбільш швидкозростаючих компаній Саудівської Аравії з точного машинобудування, що спеціалізується в області точної обробки з ЧПУ, проектування та виготовлення інструментів, конструкцій для аерокосмічної, оборонної, нафтової та енергетичної промисловості.