"Укроборонпром" направляє ремонтні бригади у зону АТО

Державний концерн "Укроборонпром", зважаючи на вкрай напружену ситуацію у зоні АТО, сформував додаткові мобільні ремонтні бригади для відновлення пошкодженої у боях техніки української армії.

Висока майстерність робітників Концерну дозволяє, навіть у безпосередній близькості до передової, за мінімальний термін відновити пошкоджену військову техніку та знову направити її на фронт. Завдяки чому не витрачається час на її транспортування у глибокий тил, де знаходяться виробничі потужності підприємств "Укроборонпрому".

Такі виїзні бригади, які сформовані з найкращих фахівців Харківського, Житомирського, Львівського та інших бронетанкових заводів, що входять до складу ДК "Укроборонпром", вже довели свою високу ефективність під час найзапекліших боїв трьох років війни.

У ‎‎2014-2015 роках кількість мобільних ремонтних бригад, які працювали "у полі" сягала 53. Силами фахівців Концерну за один тиждень відновлювали 100-150 одиниць бронетехніки та іншого озброєння у безпосередній близькості до передової лінії зіткнення.

Наразі, ДК "Укроборонпром" тісно співпрацює з Міноборони та іншими силовими структурами задля ефективного посилення боєздатності українського війська, як силами мобільних ремонтних бригад, так і завдяки основним виробничим потужностям підприємств-учасників Концерну.