"Укроборонпром" схвалює рішення депутатів реформувати робочу групу депутатів з перевірки оборонних контрактів


Народні депутати Верховної Ради України оновили склад робочої групи для перевірки оборонних контрактів підприємств-учасників ДК "Укроборонпром", яку створено за ініціативою Концерну у грудні минулого року. 
Відповідне рішення було прийнято під час засідання членів Комітету з питань запобігання і протидії корупції та Комітету з питань національної безпеки і оборони, яке відбулось 11 квітня.

У відповідності до рішення, народний депутат Тарас Пастух, який раніше очолював групу, обійняв посаду секретаря, водночас, керівництво групи взяв на себе народний депутат Дмитро Добродомов.
 "Укроборонпром" очікує, що робоча група розпочне свою роботу якнайшвидше, що допоможе Концерну забезпечити реформування державного оборонного комплексу України.

Нагадаємо, що Держконцерн "Укроборонпром" запросив депутатів Верховної Ради України особисто отримати доступ до необхідних документів, в тому числі тим, що містять державну таємницю та стосуються оборонних контрактів. Ініціатива Держконцерна пов‘язана із тим, що попри прозорість та відкритість ведення своєї діяльності "Укроборонпром" знаходиться під постійним тиском інформаційних атак з боку ЗМІ, які є частиною гібридної війни проти нашої країни, а також звинуваченнями громадськості у "зайвій" секретності документів.