УКРОБОРОНПРОМ СПРИЯЄ СБУ У НАЛЕЖНОМУ РОЗСЛІДУВАННІ СПРАВ ЩОДО ВИКОНАННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ КОНТРАКТІВ – ТРИВАЮТЬ ОБШУКИ В КОНЦЕРНІ

Укроборонпром повідомляє, що сьогодні, 3 грудня 2020 року, співробітниками СБУ проводяться обшуки у приміщеннях Концерну та компанії-спецекспортера "Укрспецекспорт", яка є учасником Концерну.

Обшуки проводяться на підставі ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва. Обшуки пов’язані із виконанням зовнішньоекономічних контрактів.

Укроборонпром та Укрспецекспорт забезпечують максимальне сприяння правоохоронцям та надають всю інформацію та документи у межах ухвали суду.

І Концерн, і Укрспецекспорт працюють у штатному режимі.

Команда Укроборонпрому будує відносини із правохоронними органами на принципах відкритості та конструктиву. Нагадаємо, що 23 листопада цього року Укроборонпром та Національне антикорупційне бюро України підписали Меморандум у сфері запобігання та протидії корупції, а також іншим злочинам, підслідним НАБУ, у сфері управління об’єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі. Сторони домовилися поглиблювати співпрацю в сфері запобігання та протидію корупції у оборонно-промислового комплексі.