"УКРОБОРОНПРОМ" ТА КАЗАХСТАН ДОМОВИЛИСЬ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО В АВІАЦІЙНІЙ СФЕРІ

Нові ринки збуту, нові замовлення та збільшення обсягів виробництва літаків "АН" – такі перспективи підписання нової Угоди про співробітництво в авіаційній сфері між ДК "Укрспецекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", та ТОВ "Казахстанська авіаційна індустрія". Відповідний документ сторони підписали 9 жовтня 2015 року в Астані.
  "Українські "Ани" користуються попитом по всьому світу і ми будемо задовольняти цей попит. Відкривши відповідні представництва та розгорнувши сервісни центри по різних континентах ми збільшемо їх конкурентоспроможність та повернемо галузь авіабудівництва України на чільні світові позиції", – прокоментував підписання Угоди Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов.
 Українсько-казахське  співробітництво, перш за все, передбачає організацію на базі Авіаційно-технічного центру ТОО "КАІ" (м. Астана) сервісного центру з технічного обслуговування і ремонту літаків ДП "Антонов" та виробничу кооперацію у виготовленні комплектуючих до цих літаків.
 Також сторони домовились про розробку і виробництво безпілотних літальних апаратів цивільного і військового призначення та вирішили питання постачання, ремонту і технічного обслуговування авіаційних тренажерних комплексів.
 Нагадаємо, що Державне підприємство "Антонов", що входить до складу Державного концерну "УКРОБОРОНПРОМ", використовуватиме технології польської компанії WB  Electronics в розробці нового тактичного безпілотного авіаційного комплексу для ЗСУ. Відповідний Меморандум сторони підписали на XII Міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та безпека 2015", що відбулася 22-25 вересня.