"Укроборонпром" та Ліга оборонних підприємств України розпочинають нову історію кооперації у вітчизняному ОПК

Прес-анонс

13 квітня в стінах Державного концерну "Укроборонпром" відбудеться урочисте підписання Меморандуму про співробітництво та співпрацю між Лігою оборонних підприємств України і Держконцерном за участю Народного депутата України, члена міжфракційного депутатського об’єднання "За розвиток оборонно-промислового комплексу та авіакосмічної галузі України" Віктора Кривенко.  Це початок нової історії кооперації приватних та державних підприємств у вітчизняному оборонно-промисловому комплексі.

На документах поставлять підписи Генеральний директор Концерну Роман Романов та Член Правління громадської організації "Ліга оборонних підприємств України" Олег Висоцький.

Під час брифінгу сторони розкажуть про мету та головні спільні завдання відповідної кооперації та матимуть змогу відповісти на запитання представників ЗМІ.

Подія розпочнеться о 15:00 в головному офісі ДК "Укроборонпром" (вул. Дегтярівська, 36).

Просимо представників ЗМІ акредитуватись до 12:00 13 квітня, надіславши ПІБ та контактну інформацію журналістів на електронну адресу pr@ukroboronprom.com. Наявність журналістського посвідчення обов’язкова.

 Просимо зважити на те, що кількість акредитованих ЗМІ є обмеженою.