“УКРОБОРОНПРОМ” ВИРОБЛЯЄ ВІЙСЬКОВУ ТЕХНІКУ У РЕКОРДНО КОРОТКІ ТЕРМІНИ – РОМАН РОМАНОВ

"Укроборонпром" розробляє і віддає у серійне виробництво надсучасні зразки вітчизняної військової техніки у рекордно короткі терміни. Найяскравіший приклад – сучасний бронетранспортер "Дозор-Б". Про це заявив Генеральний директор Держконцерну Роман Романов під час демонстрації “Укроборонпромом” нової серійної техніки у Києві.
Високопосадовець повідомив, що від середини 2014 року підприємства Концерну ремонтували стару техніку. А починаючи з 2015 року, на виконання завдання Президента України, – взялись активно за нове сучасне озброєння.
“Ми показали приголомшливий результат. Техніка для захисту життя й здоров’я наших солдатів і офіцерів у зоні АТО вже серійно випускається. Як під час Великої Вітчизняної війни танки Т-34 за місяці відправляли у серійне виробництво, так зараз необхідний на фронті “Дозор-Б” поставлений на конвеєр в унікальні терміни”, – підкреслив Роман Романов.
За його словами, за рік Концерн зробив практично неможливе і підняв українську оборонну промисловість з руїн.
“Ми почали новий, революційний етап у роботі "Укроборонпрому". Сьогодні ми вже можемо задовольняти потреби української армії. Тепер нашим пріоритетом стає виробництво сучасної високотехнологічної зброї”, – наголосив Роман Романов, а відтак запросив киян і гостей міста приходити цілими родинами та з дітьми на Михайлівську площу на цих вихідних, аби на власні очі побачити сучасну техніку від “Укроборонпрому”, серійне виробництво якої вже налагоджено. Україні є чим захистити свою незалежність.