"Укроборонпром" закликає політичні сили утриматись від політизації діяльності оборонних підприємств

ДК "Укроборонпром" закликає політичні сили утриматись від організації масових акцій, із втягуванням в них трудових колективів підприємств національного ОПК. Нагадуємо, що оборонні заводи є режимним об‘єктами, де заборонено здійснювати будь-яку агітаційну діяльність, зокрема, і під час виборчої кампанії.  

Політизація діяльності оборонних підприємств шляхом організації масових заходів, пов’язаних з їхньою діяльністю, негативно впливає на обороноздатність держави і розвиток галузі.

Водночас, закликаємо парламентаріїв та політичні сили долучитися до справжнього захисту інтересів галузі в Верховній Раді України. Існує чимало стратегічних завдань, які потребують невідкладного вирішення на парламентському рівні. Ідеться, зокрема, про запровадження сучасної системи стандартизації в ОПК і справедливого формування Державного оборонного замовлення.

Адже чинний механізм ДОЗ є збитковим для підприємств, а його виконання може стати неможливим через намір запровадити кримінальну відповідальність за недотримання тоталітарних радянських ГОСТів.

Відчутною підтримкою трудових колективів підприємств "Укроборонпрому" може стати рішення місцевих рад про зменшення місцевих платежів за землю. Це дозволить підвищити соціальні стандарти для тисяч працівників і відкриє нові економічні можливості для підприємств.

Тому Держконцерн, який об‘єднує понад 100 підприємств по всій Україні та понад 80 тисяч фахівців, закликає політичні сили утриматись від агітації на оборонних заводах і зосередитися на справді важливих кроках з підтримки стратегічної галузі промисловості держави.