Завод "Маяк" проведе публічну демонстрацію озброєння власного виробництва

Прес-анонс

 

Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром" проведе публічну демонстрацію, мінометів калібру 60- та 80-мм, реактивних гранатометів, кулеметів, автоматів, снайперських рушниць та іншого озброєння власного виробництва. Під час демонстрації пройде презентація повної інформації щодо виробів. Окрім того, під час стрільб, буде продемонстрована вогнева потужність української зброї.

Вперше буде продемонстровано реактивний гранатомет РПГ-7М, виготовленого у рамках програми імпортозаміщення, з використанням українських комплектуючих.

Презентація пройде 25.04.2017 року, на полігоні Міністерства оборони України, с. Перлявка Житомирської області (біля 7 км. від м. Житомир).  

Просимо представників ЗМІ акредитуватись до 16:00 24 квітня, надіславши ПІБ та контактну інформацію журналістів на електронну адресу zavod-mayak@ukr.net. Наявність журналістського посвідчення обов’язкова.

Підприємство організовує трансфер до місяця події та назад до Києва. Виїзд 25 квітня о 7:30. Збір акредитованих представників ЗМІ на прохідній ПАТ "Завод Маяк", що знаходиться за адресою пр-т Степана Бандери, 8.

З будь яких питань просимо звертатись до представника заводу – пана Ігоря Паламарчука: +38 066 330 15 90

Просимо зважити на те, що кількість акредитованих ЗМІ є обмеженою.