ДП "АНТОНОВ" МОДЕРНІЗУВАВ АН-26 "ВЕЗУНЧИК" ДЛЯ АТО

ДП "Антонов", що входить до складу ДК "Укроборонпром, передав військовій частині А2215 модернізований легкий військово-транспортний літак Ан-26 серійний №82-06, бортовий знак 05, який отримав народну назву "Везунчик", а на борту несе ім’я "Фенікс".

"Фахівці підприємства виконали комплекс робіт з модернізації бортового радіоелектронного обладнання літака. Відтепер "Везунчик" зможе літати  міжнародними авіаційними трасами, виконувати бойові та навчальні задачі з різноманітних аеродромів, використовуючи, в тому числі аеродромне радіозв’язне, навігаційне та посадкове обладнання громадських аеропортів", – прокоментував зроблені на підприємстві роботи перший віце-президент компанії Олександр Коцюба.

За його словами,  керівництво ДП "Антонов" вирішило безоплатно надати послуги в/ч А2215 щодо розробки розрахунково-конструкторської документації, відновлення, модернізації та встановлення обладнання літака, а також проведення його випробувань на землі та в польоті.  Роботи виконувалась в короткі за авіаційними мірками терміни та потребували значного досвіду, професіоналізму та самовідданої праці колективів конструкторських та випробувальних відділів, виробництва та Сервісного центру, а також колективу льотно-випробувальної бази. Вартість наданих послуг оцінюється в майже 2,4 млн. грн.

"Сьогодні "Антонов" передає новий літак для українських військових, значно розширивши його експлуатаційні можливості. Загалом в АТО задіяні більше 20 таких машин.  Ми вдячні працівникам заводу за ефективну роботу для українських військових", – заявив заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" Володимир Кострицький.

Нагадаємо, що ДП "Антонов" у квітні 2015 року включено до складу ДК "Укроборонпром". За цей рік було презентовано новітній АН-178 та активно виконується робота над літаком АН-132, а також, у тісній кооперації із провідними підприємствами Концерну, "Антонов" розробляє вітчизняний тактичний багатофункціональний безпілотний комплекс. За 9 міс. 2015 року чистий прибуток ДП "Антонов" склав 274 млн грн.