"ОДЕСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАВОД" ЗАМІНИТЬ ІМПОРТНІ КОМПЛЕКТУЮЧІ ДО МІ-8 ПРОДУКЦІЄЮ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА

Державне підприємство "Одеський авіаційний завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", у 2016 році планує почати встановлювати на вертольоти Мі-8 м’які паливні баки (МПБ) власного виробництва.

Виробництво МПБ здійснюють на підприємстві в рамках реалізації програми імпортозаміщення. Наземні та льотні випробування баків, що завершилися днями, дали позитивні результати. Після уточнення і коригування окремих питань Командування Повітряних Сил Збройних Сил України ухвалить рішення щодо налагодження серійного випуску м’яких паливних баків.

За оцінкою фахівців, "Одеський авіаційний завод" зможе розпочати виробничий процес вже у цьому році. Враховуючи трудомісткість і технологічні особливості робіт, спочатку підприємство вироблятиме приблизно 16 баків на рік.

Нагадаємо, "Укроборонпром" вже підписав 13 меморандумів про співпрацю з облдержадміністраціями та Києвом задля прискорення виконання програми імпортозаміщення. Так, запуск серійного виробництва "Дозорів" відбувся в рекордно короткі терміни завдяки кооперації 40 підприємств Львівщини. А Житомирський бронетанковий завод включив у виробничий цикл 67 підприємств, які за підсумками 9 місяців 2015 року заробили 18 млн грн.

ДП "Одеський авіаційний завод" – одне з найстаріших авіаційних не тільки в Україні, але і в Європі. Підприємство надає високоякісні послуги з ремонту авіаційної техніки, модернізації літаків, їх сервісного обслуговування, виготовлення запасних частин і навчання персоналу.