ПІДПРИЄМСТВА ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ОТРИМАЮТЬ ЩЕ БІЛЬШЕ ЗАМОВЛЕНЬ ВІД ДЕРЖАВИ У 2016 РОЦІ

Наступного року вітчизняні виробники, у тому числі продукції оборонного призначення, матимуть преференції на державне замовлення. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, відвідавши хмельницький завод "Новатор", який входить до складу ДК "Укроборонпром".
"Державне підприємство "Новатор" має колосальний потенціал і здатне забезпечити потреби армії", – заявив спікер ВРУ.
Він зауважив, що на підприємстві вже зараз щороку виробляють продукції на 800 млн грн. Відповідно до потреб та задач, які буде ставити Міністерство оборони України, частка продукції військового призначення у виробництві заводу має збільшуватись.
Нагадаємо, що "Укроборонпром" виконав державне оборонне замовлення 2014 року на 100%, а цьогоріч його виконання відбувається на випередження.
Як заявляв раніше заступник генерального директора з розвитку ДК "Укроборонпром" Артур Херувімов, за рік концерн зробив практично неможливе і підняв українську оборонну промисловість із руїн. Сьогодні вітчизняний ОПК вже може задовольняти потреби української армії.
ДП "Новатор" спеціалізується на виробництві бортового радіоелектронного, радіолокаційного, радіонавігаційного та іншого обладнання для авіаційної та аерокосмічної галузей.