Шепетівський ремонтний завод в 4 рази збільшив виробництво продукції для ЗСУ

ДП "Шепетівський ремонтний завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", виготовив продукції та надав послуг на суму понад 248 мільйонів гривень у 2015 році. У 2013 році цей показник сягав 61 мільйона гривень. Про це заявив Генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов вітаючи підприємство з 75-річчям.

"Серед усіх підприємств, що входять до Державного концерну "Укроборонпром", "Шепетівський ремонтний завод" має свою унікальну особливість – це повний замкнутий цикл ремонту, відновлення і продовження ресурсу ракетно-артилерійського озброєння. За останні 3 роки обсяг виробництва зріс більш як учетверо. Тут працюють професіонали, які оснащують наших військових першокласною технікою", – заявив Роман Романов.

За його словами, підприємство системно розширює спектр своєї діяльності, відновлює різноманітне озброєння для українського війська, освоює виробництво нових деталей в рамках програми імпортозаміщення. Колектив підприємства одним із перших розпочав ремонт та відновлення озброєння і військової техніки безпосередньо у зоні АТО силами спеціалізованих виїзних бригад. Починаючи з березня 2014 року по сьогоднішній день фахівцями підприємства у складі 10 виїзних бригад відновлено 224 одиниці озброєння, ще 19 виробів знаходиться в роботі.

У 2014-2016-му роках, завдяки випуску продукції для українських силових структур, "Шепетівський ремонтний завод" став одним із бюджетоутворюючих платників податків у Хмельницькій області.

Цілком закономірно, що видатні досягнення "Шепетівського ремонтного заводу" визнані на національному рівні – у 2014-му році він здобув статус "Кращого підприємства року" у своїй галузі за підсумками загальнодержавного статистичного рейтингу.

"Такі заводи як Шепетівський ремонтний – це надійна опора для Української держави, основа її оборонної та економічної міці, і школа поколінь українських зброярів", – додав Генеральний директор "Укроборонпрому".

ДП "Шепетівський ремонтний завод" здійснює ремонт реактивних систем залпового вогню РСЗВ БМ-21 "Град", 9П140 "Ураган", самохідних артилерійських установок 2С3М "Акація", 2С5 "Гіацинт-С", 2С19 "Мста-С", машин управління вогнем артилерії, артилерійських гармат і мінометів, засобів управління військами, комплексів ПТУР, стрілецької зброї та військових приладів.