СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ІМ. 61 КОМУНАРА" ЗАВЕРШИВ ВИПРОБУВАННЯ РАКЕТНОГО КОРАБЛЯ "ПРИЛУКИ"

Фахівці ДП "Суднобудівний завод ім. 61 комунара", що входить до складу ДК "Укроборонпром", завершили швартовні випробування ракетного корабля "Прилуки".

Працівники заводу реконструювали зовнішні елементи палуби, відремонтували та налагодили роботу систем механізмів бойового корабля, вiдновили працездатність систем життєзабезпечення екіпажу та озброєння.

 "Незважаючи на повне відключення заводу від електроенергії ПАТ "Миколаївобленерго", враховуючи звернення командування ВМФ ЗС України, ми знайшли можливості для якнайшвидшого завершення ремонту і швартовних випробувань РК "Прилуки". Керівництво заводу взяло на себе додатковий тягар витрат за оренду, пальне і обслуговування дизель-генераторів, провело швартовні випробування. І корабель вийшов на ходові випробування. В надскладних умовах економічної блокади, трудовий колектив довів свою спроможність і виконав планове військове замовлення", – наголосив очільник підприємства Федір Петров.

За його словами, відключення стратегічного військового підприємство – протиправне та незаконне, тим паче в умовах війни. Колектив заводу вже звернувся до керівництва області та безпосередньо до губернатора регіону Вадима Мерікова із проханням допомогти стратегічному підприємству країни вирішити питання електропостачання. "Укроборонпром" також звернувся до РНБО задля якнайшвидшого вирішення проблемних питань Миколаївського заводу.  

Зараз завод відновлює десантний корабель "Сватове" і очікує нові замовлення для українського військово-морського флоту.

За підтримки ДК "Укроборонпром", державне підприємство "Суднобудівний завод ім. 61 комунара" продовжує нарощувати обсяги виробництва по ремонту бойових і цивільних суден, виготовлення і ремонту військової техніки та ін.

Керівництво Концерну та ДП "Суднобудівний завод ім. 61 комунара" очікує якомога швидшого вирішення питання електропостачання з ПАТ "Миколаївобленерго"

Нагадаємо, у 2015 році "УКРОБОРОНПРОМ" виконав Державне оборонне замовлення зі значним випередженням графіків. У 2016 році Концерн буде розвиватись в рамках стратегії "Український щит" – програми, яка робить акценти на високотехнологічному виробництві, переході на міжнародні стандарти НАТО та оснащенні армії найсучаснішими зразками озброєння.