Повернутись
Квартальний звіт про реалізацію Стратегії запобігання, виявлення та протидії корупції на 2023-2024 роки 

Дата публікації: 28.03.2024

У I кварталі 2024 року Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» виконало всі заходи, передбачені Стратегією на цей період.  

Основні заходи Стратегії запобігання, виявлення та протидії корупції на 2023-2024 роки Акціонерного товариство «Українська оборонна промисловість» (АТ «УОП» - далі) на І квартал 2024 року були сфокусовані на проведенні внутрішньої оцінки корупційних ризиків Підприємств ОПК, а саме підготовці уніфікованої методології оцінки корризиків, затвердженні типового плану та графіку з урахуванням пріоритезації, навчанні уповноважених. 

З метою формування культури доброчесності та несприйняття корупції у І кварталі було затверджено цільову модель комплаєнсу і управління ризиками АТ «УОП» та Підприємств та план дій щодо її впровадження. Крім того, було проведено аналіз функціонування каналів для звернень про порушення на Підприємствах, а також розроблено рекомендації щодо покращення їх функціонування.  

Публікуючи даний звіт, ми наголошуємо, що АТ «УОП» дотримується взятих на себе зобов’язань з розбудови антикорупційної культури в українському ОПК і не планує зупинятись на досягнутому.  

Ми вдячні всім, хто долучився до виконання запланованого.  

Детальніше про реалізовані заходи та завдання на наступний період – у додатку. 

Якщо Вам стало відомо про порушення або зловживання в Укроборонпромі або на його підприємствах, повідомляйте:  

  • гаряча лінія звернень АТ «УОП»: 0-800-211-606  
  • електронна пошту: antikor@ukroboronprom.com  
  • лист на адресу: вул. Дегтярівська, 36, м. Київ, 04119 (з позначкою «повідомлення про порушення»)  

Конфіденційність гарантовано. Повідомлення може бути анонімним.