Повернутись
Кодекс ділової поведінки Постачальника АТ "УОП"

Дата публікації: 15.01.2024

З перших днів свого створення АТ "УОП” визначило одним із пріоритетів своєї діяльності дотримання найвищих стандартів етики та ділової поведінки на кожному з підприємств оборонно-промислового комплексу, які підпорядковані АТ «УОП». Тому ми цінуємо чесну та продуктивну співпрацю, яка побудована на основі взаємної відповідальності та доброчесної конкуренції з дотриманням законодавства України та міжнародних стандартів.

У цьому Кодексі АТ “УОП” та Підприємства визначають основні вимоги та принципи, яких мають дотримуватись Постачальники товарів, робіт, послуг та інші контрагенти (далі разом — Постачальники), які залучаються до виконання договорів, укладених АТ «УОП» чи Підприємствами.

Ми очікуємо, що Постачальники поділяють наше ставлення до відповідального ведення бізнесу і докладатимуть розумних зусиль для впровадження цих стандартів у своїй діяльності, а також вимагатимуть дотримання визначених принципів від своїх прямих постачальників протягом усього періоду співпраці з нами.

Ми рішуче засуджуємо зловживання владою або службовим становищем задля отримання незаконної вигоди і просимо Вас повідомляти про будь-які відомі вам факти порушень з боку наших працівників.