Повернутись
Укроборонпром вибудовує антикорупційну інфраструктуру

Дата публікації: 18.08.2023

В Акціонерному товаристві «Українська оборонна промисловість» (УОП) розроблено проєкт Стратегії запобігання, виявлення та протидії корупції на 2023–2024 рр. Документ було обговорено на зустрічі команди УОП з  експертами урядових установ та незалежних антикорупційних організацій, яка відбулася 16 серпня.

У заході взяли участь представники Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, Національного агентства з питань запобігання корупції та провідних неурядових організацій: StateWatch, Незалежної антикорупційної комісії (НАКО), Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC), ГО «Разом проти корупції», постачальника професійних послуг з незалежної перевірки компанії та комплаєнсу COSA, тощо.

Як відзначила менеджер з управління ризиками АТ «Українська оборонна промисловість» Олена Ковальова: «Залучення зацікавлених сторін на етапі розробки Стратегії забезпечує впровадження заходів для усунення саме тих корупційних ризиків, які є найгострішими з точки зору держави і громадського суспільства та потребують негайного реагування. Крім того, прозорість та відкритість до співпраці дозволила УОП в своєму документі врахувати практичний досвід та експертизу широкого кола професіоналів в галузі розбудови доброчесності та ефективного корпоративного управління».

Спільно напрацьована Стратегія допоможе забезпечити умови, за яких УОП і кожне його підприємство виконують свої зобов'язання законно та доброчесно, а всі працівники діють чесно, сумлінно та дотримуються найвищих стандартів.

На усуненні корупційних ризиків та запобіганні їх виникненню в подальшій діяльності зосереджені зусилля з перших днів створення Акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість». Тому в УОП не лише ретельно планують розбудову системи корпоративного управління, але й реальними кроками вибудовують антикорупційну інфраструктуру.