Повернутись
15 вересня відбудеться вебінар по роботі з оборонними стартапами

Дата публікації: 14.09.2022

Завтра, 15 вересня, директор департаменту з інформаційних систем Укроборонпрому Тимур Коритний розповість про роль стартапів під час війни та розвиток нових технологій у сфері оборонки.

У вебінарі «Інсайти по роботі з оборонними стартапами» також візьмуть участь представники Українського фонду стартапів і хакатону NASA. Сам вербінар відбудеться у рамках підготовки до оборонного хакатону (форум для розробників) IDI Camp.

Теми до обговорення:

  • якщо ви придумали/розробили якусь технологію, як ефективно її просувати;
  • як отримати грант (фінансування) на оборонну розробку;
  • як проводять хакатони у світі: міжнародний досвід;
  • як працюють провідні стартап-організації.

Вебінар відбудеться завтра, 15 вересня, з 19:00 до 20:20.

Реєстрація на вебінар: https://forms.gle/cDADy9Y8tXpJiEcK6

Посилання на вебінар надійде зареєстрованим учасникам на електронну пошту.

Нагадаємо, оборонний хакатон IDI Camp відбудеться у Києві 23-25 вересня. Його учасники шукатимуть рішення у сферах електромагнітної зброї, систем психологічного впливу, дронів-перехоплювачів, розмінування територій та захисту БПЛА від засобів РЕБ.

Дізнатися більше про хакатон і зареєструватися у якості учасника, ментора, члена журі чи інвестора можна за посиланням: https://idi.camp/

Ініціатори заходу: співзасновники Innovation Defence Initiative Євген Горошко, Дмитро Ковальчук та Анатолій Маслов за підтримки Укроборонпрому, Міністерства цифрової трансформації та Київської школи економіки (KSE).

Під час хакатону представники KSE навчать учасників, як «продавати» інноваційні проєкти.