Повернутись
35 тисяч доларів отримають кращі проєкти з підвищення обороноздатності країни

Дата публікації: 23.06.2022

Державний концерн «Укроборонпром» та Український фонд стартапів (USF) спільно з Урядом реалізовують програму грантової підтримки проєктів подвійного призначення, які сприятимуть підвищенню обороноздатності країни та її швидкій післявоєнній відбудові. Сума гранту складає до $35 000 доларів США. Йдеться, передусім, про індустрії оборони, інфраструктурної відбудови, кібербезпеки тощо. 

Чому це важливо? 

Щодня до Концерну надходять запити від науковців та стартаперів, які пропонують на розгляд свої розробки. Винаходи, які потенційно можуть посилити Збройні сили України та дати поштовх до розвитку інноваційних технологій. Саме для цього Укроборонпром та USF уклали Меморандум про співпрацю. 

Наразі триває прийом заявок на участь в програмі, а також набір експертів для їх оцінювання в галузях оборони та інфрастуктурної відбудови. 

Тож ми пропонуємо тим, хто має досвід роботи в вищезазначених індустріях та шукає можливості для втілення своїх ідей,  долучитися до цієї програми. Заявки від учасників приймаються на постійній основі за посиланням: https://cutt.ly/KJksODk 

Потрапити ж до команди експертів можна, заповнивши анкету на сайті Фонду: https://portal.usf.com.ua/apply-as-an-expert 

Долучайтеся! З ініціативи кожного українця складається наш непростий, але впевнений шлях до перемоги. 

Довідка: Український фонд стартапів (USF) – державний фонд, започаткований за ініціативи Кабінету Міністрів України з метою розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях.