Повернутись
Брифінг від 01.09.2022

Дата публікації: 01.09.2022

Про світовий рейтинг зброярів і місце Укроборонпрому в ньому, а також про розвиток military-tech та пошук нових цифрових рішень для армії – у цьому брифінгу.

 

  • Укроборонпром піднявся на 8 сходинок у ТОП-100 виробників зброї. Американське видання «Defense News» опублікувало щорічний рейтинг ТОП-100 найбільших виробників зброї у світі за даними минулого року.

​Укроборонпром, який тільки у 2020-му повернувся до рейтингу, у 2021-му піднявся з 97-го на 89-те місце. Вже два роки поспіль Концерн стає єдиним представником України в сотці світових виробників зброї.

​У рейтингу ми знаходимось поруч із американською компанією Day & Zimmermann (88) та іспанською Indra (90). Очолює ТОП-100 традиційно Lockheed Martin Corporation.

  • Укроборонпром став партнером одразу двох хакатонів, присвячених IT-інноваціям у військовій та гуманітарній сферах. Перший – Drone Hackathon – вже відбувся та зосередився на тематиці безпілотних літальних апаратів. Другий – IDI Camp – пройде з 23-го по 25-те вересня і охопить потреби військових у новому софті, технічних та технологічних рішеннях. Йдеться про такі сфери застосування, як розмінування, радіоелектронна боротьба, аеророзвідка, зв’язок тощо. Призовий фонд на сьогодні складає 20 тисяч доларів.

Укроборонпром запрошує до участі програмістів, операторів безпілотників, радіоінженерів та інженерів-конструкторів.

Переможці хакатонів продовжать працювати над своїми розробками, створюючи прототип, або вже виходячи на стадію промислового виробництва. Фахівці Концерну виступлять менторами та супроводжуватимуть розробки до їх втілення.

Таким чином, результатом хакатонів мають стати інвестиційно привабливі продукти та готові якісні рішення для прискорення нашої перемоги у війні.