Повернутись
Брифінг від 05.07.2022

Дата публікації: 05.07.2022

  • За підсумками червня підприємства Укроборонпрому перевиконали місячний план виробництва й відновлення озброєння та військової техніки для ЗСУ на 15%. Попри складнощі, які спіткають державні оборонні підприємства кожного дня, плани на липень – не збавляти обертів.
  • Концерн продовжує укладати контракти з міжнародними партнерами щодо переміщення наявних ліній виробництва важкого озброєння, а також розгортання нових на безпечній території. Вже досягнуто домовленості про будівництво нового оборонного заводу. З міркувань безпеки ми не можемо повідомити, де та якого. Однак роботи розпочаті, інтереси України враховані.
  • Укроборонпром у тісній співпраці з Генштабом ЗСУ та Міноборони напрацював ракетну, бронетанкову та радарну державні програми. Ними, зокрема, передбачено, чим Україна оборонятиметься, відвойовуватиме та захищатиме свої землі у середньо- та довгостроковій перспективі. Деякі із перелічених програм Уряд України вже затвердив.
  • Концерн продовжує укладати контракти на імпорт необхідної для Збройних сил України оборонної продукції. Як ми повідомляли раніше, на сьогодні ми веземо в Україну важкого озброєння на понад 10 млрд грн.