Повернутись
ДП «АНТОНОВ» перетворено на Акціонерне товариство

Дата публікації: 12.04.2024

Відсьогодні державне підприємство «АНТОНОВ» трансформовано в Акціонерне товариство. Це відбулося в рамках реформування державного сектору вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

Акціонерне товариство «АНТОНОВ» залишається правонаступником Державного підприємства, а його команда забезпечить правовий перехід до нової організаційної структури, зі збереженням попередніх домовленостей з клієнтами та партнерами й дбаючи про інтереси працівників.

«Перетворення ДП «АНТОНОВ» на Акціонерне товариство – надважливий крок уперед для всієї української авіапромисловості. Це надає нові можливості для розвитку, виробництва, впровадження нових технологій та співпраці з іноземними партнерами. Підприємство стає більш прозорим і привабливим для залучення додаткових фінансових ресурсів, спрямованих на подальший розвиток та модернізацію. Дякую всім, хто докладає зусиль для реформування ОПК», – наголосив генеральний директор Акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість» Герман Сметанін.

«АНТОНОВ» став сьомим підприємством Укроборонпрому, корпоратизованим з початку 2024 року, та другим Акціонерним товариством, яке було утворено з підприємств АТ «УОП» з початку реалізації реформи державної оборонки.