Повернутись
Керівники підприємств Укроборонпрому отримали державні нагороди від Президента України

Дата публікації: 28.12.2023

Президент України Володимир Зеленський відзначив дев’ять керівників підприємств АТ «Українська оборонна промисловість» державними нагородами. Це відбулося під час зустрічі Глави держави з працівниками підприємств вітчизняного ОПК.

Очільники підприємств Укроборонпрому були нагороджені Орденом князя Ярослава Мудрого V ст., орденами «За заслуги» III ст. і медалями «За працю і звитягу» за вагомий особистий внесок у розвиток ОПК України, самовідданість і професіоналізм, виявлені у створенні високотехнологічної продукції в умовах воєнного стану та багаторічну сумлінну працю.

«Це круто, що є такі керівники, які не бояться нестандартних рішень, збирають команди в умовах катастрофічного браку кадрів. Тримають стрій попри все, ведуть за собою свої команди. І будують в Україні Арсенал вільного світу. Я безмежно вдячний тим, хто стоїть за результатом, якого ми вже досягли», – зазначив Олександр Камишін, Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України.

«Кожен з нас щоденно має доводити, що спроможний робити більше попри все. Цього вимагає країна, на цьому ґрунтується майбутня Перемога. Я пишаюсь тим, що підприємства Укроборонпрому очолюють люди, для яких справи важливіші за слова», – підкреслив Генеральний директор Товариства Герман Сметанін.

Фото: Офіс Президента України