Повернутись
Наглядову раду Укроборонпрому очолив Давід Ломджарія

Дата публікації: 17.01.2024

16 січня 2024 року Головою наглядової ради Акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість»  було обрано Давіда Ломджарію, який є представником держави від Міністерства оборони України. 

Серед основних функцій Голови наглядової ради: скликання засідання, організація плану роботи ради та контроль його виконання, утворення комітетів і координація їх діяльністі, підготовка річного звіту наглядової ради та інші повноваження, передбачені Статутом Товариства та положенням про наглядову раду.

«Вітаю Давіда Ломджарію  з обранням і бажаю продуктивної роботи для наближення Перемоги та подальшого розвитку державного сектору ОПК, ؘ– зазначає Генеральний директор АТ «Українська оборонна промисловість Герман Сметанін. – Впевнений, що разом з Давідом Ломджарією та іншими членами наглядової ради ми зможемо прискорити виконання ключових завдань Товариства: збільшення обсягів виробництва, ефективне реформування нашої оборонки та побудову антикорупційної інфраструктури».

Зазначимо, що пан Ломджарія з лютого 2022 року є членом наглядової ради АТ «Укрзалізниця», де зробив чималий внесок у реалізацію реформи корпоративного управління, зокрема забезпечення прозорості діяльності, впровадження практик відповідального ведення бізнесу та підзвітності. Давід Ломджарія має більш ніж 25-річний досвід успішної роботи з компаніями зі списку Fortune 500 та великими міжнародними фінансовими установами.

Окрім призначення Голови наглядової ради, було сформовано комітети та затверджено графік проведення засідань у 2024 році.