Повернутись
Обговорили партнерство з балканськими зброярами

Дата публікації: 08.06.2024

Команда Укроборонпрому взяла участь у роботі Балкансько-Українського форуму оборонних індустрій DFNC1: Balkan Edition, який відбувся 7 червня у Болгарії.

Головними темами для обговорення стали розвиток українського ОПК і можливості співпраці з балканськими виробниками озброєнь, здобуття технологічної переваги на полі бою, а також виробництво боєприпасів та пов’язані з цим виклики.

«Майже всі держави, які цілком або частково розташовані на Балканському півострові, входять у НАТО, чимало з них є нашими союзниками, а їхні зброярі плідно співпрацюють з провідними світовими оборонними компаніями. Нам цікавий цей регіон та можливості партнерства, зокрема у боєприпасній галузі або у сфері інноваційних проєктів, які наразі перебувають у фокусі уваги», зазначив Генеральний директор АТ «Українська оборонна промисловість» Герман Сметанін.

DFNC1: Balkan Edition став четвертим багатостороннім форумом із серії міжнародних заходів у сфері оборонної промисловості DFNC, започаткованих українським урядом. Перший Міжнародний Форум Оборонних Індустрій DFNC1 відбувся у Києві 29 вересня 2023 року. Захід спільно організували українські Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості, Міністерство оборони та Міністерство закордонних справ.