Повернутись
Призначено наглядову раду Укроборонпрому

Дата публікації: 30.12.2023

Кабінет міністрів України призначив наглядову раду Акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість». Це один з ключових етапів реформи корпоративного управління державного сектору вітчизняного ОПК.

 До цього колегіального органу увійшли п’ять осіб. Троє з них представники Держави: Тимофій Милованов (від Міністерства економіки), Давід Ломджарія (від Міністерства оборони) та Лінді Сміт (від Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості. Ще два є незалежними членами: Олексій Гончарук і Сергій Коновець. Строк повноважень членів наглядової ради становить три роки.

«Дуже пишаюся тим, що у нашій наглядовій раді працюватимуть поважні, відомі професіонали. Впевнений, що разом ми наблизимо Перемогу України та успішно перетворимо державну оборонку на сучасну високотехнологічну галузь, захищену від корупції та здатну стати основою нової української економіки», – зазначає Генеральний директор Товариства Герман Сметанін.

Протягом найближчих 30 днів відбудеться перше засідання цього органу, під час якого буде обрано голову наглядової ради та визначено першочергові кроки діяльності.