Повернутись
Реформа ОПК триває. Корпоратизують ще 10 підприємств Укроборонпрому

Дата публікації: 05.02.2024

У рамках реформування вітчизняного ОПК замість чергових 10 державних оборонних підприємств утворять господарські товариства. Рішення про це ухвалила наглядова рада Укроборонпрому на своєму другому засіданні.

Після державної реєстрації товариствами з обмеженою відповідальністю стануть вісім підприємств, а на акціонерні товариства перетворять два.

«Відсьогодні ми стали ще на крок ближче до остаточної трансформації держсектору української оборонки на сучасну зброярську компанію. Після завершення реєстрації матимемо корпоратизованими вже 38 підприємств. Реформа ОПК сприятиме подальшому розвитку технологій та виробництва, допоможе залучати у галузь інвестиції, будувати спільні підприємства з приватними партнерами, зокрема з провідними міжнародними компаніями, дасть змогу ефективніше запобігати проявам корупції», – зазначає Генеральний директор АТ «Українська оборонна промисловість» Герман Сметанін.

«Ми налаштовані працювати якомога інтенсивніше та ефективніше, як того вимагає час і завдання, що поставлені перед Товариством керівництвом держави: завершення трансформаційних реформ в оборонній промисловості, побудова ефективного ризик-менеджменту та управління, а також проведення змін у масштабах Компанії для зміцнення системи комплаєнсу та посилення підзвітності», – наголошує Голова наглядової ради Укроборонпрому Давід Ломджарія.