Повернутись
Українські промисловці почали виробляти товари для оборонки за собівартістю або безоплатно

Дата публікації: 21.07.2022

Товари, необхідні для виробництва та відновлення військової техніки, відбудови виробничих потужностей, українські промисловці продають підприємствам Укроборонпрому за собівартістю або узагалі передають безоплатно.

У такий спосіб бізнес, який не перейшов на військові рейки, робить свій вклад в обороноздатність України та посилення незламного кола супротиву армії рф.

Крім того, українські виробники таким чином отримують можливість бодай частково завантажити свої виробничі потужності, зберегти фахівців, а в окремих випадках підтримати економіку держави за рахунок створення додаткових робочих місць. 

З міркувань безпеки ми навмисно не розкриваємо назви компаній – неодмінно зробимо це після війни. Однак вже зараз таке державно-приватне партнерство сприяє якнайшвидшому забезпеченню Збройних сил України якісною та своєчасною військовою технікою й озброєнням. Усе задля перемоги над ворогом!

Виробників, які мають можливість та бажання запропонувати товари по собівартості чи надати їх у вигляді благодійної допомоги, просимо направляти свої пропозиції на електронну адресу Укроборонпрому: control@ukroboronprom.com.