Повернутись
Укроборонпром впроваджує стандарти НАТО

Дата публікації: 19.04.2024

Генеральний директор АТ «Українська оборонна промисловість» Герман Сметанін взяв участь у дискусії про виконання українським ОПК адаптованої річної національної програми НАТО. Організатором заходу став Центр протидії корупції.

Серед учасників обговорення також були представники Мінстратегпрому, Міністерства оборони України, Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки, офісу НАТО в Україні, а також волонтерських громадських організацій та приватних оборонних компаній.

Серед іншого, йшлося про хід корпоратизації державної оборонки та ефективність цього процесу під час великої війни. Адже саме реформа відкриває додаткові можливості для співпраці з іноземними та приватними виробниками. Це і про трансфер технологій, і про залучення інвестицій, і про створення спільних підприємств.

«На сьогодні корпоратизовано вже 35 наших підприємств. 7 з них – або 20% від загальної кількості – перетворено у поточному році» зазначив Герман Сметанін.

В частині впровадження стандартів НАТО вже прийнято 8 стандартів серії AQAP з гарантування якості. Ця робота відбувається під керівництвом нашого основного замовника - Міністерства оборони України.

«Поруч із цим, головне завдання сьогодні – завантажити замовленнями підприємства Товариства, – зауважив керівник Укроборонпрому Герман Сметанін. – Адже виробничі спроможності зросли в рази проти минулого року. Ми готові й можемо виробляти ще більше».