Повернутись
В УОП відбувся перший підбір кандидатів на керівні посади з початку повномасштабного вторгнення

Дата публікації: 21.09.2023

Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» (УОП) провело перший з лютого 2022 року підбір кандидатів на посаду очільника одного зі своїх підприємств. На першому етапі було розглянуто понад 50 претендентів, лише семеро з яких потрапили у шорт-лист та були допущені до співбесіди.

Кандидатів оцінювали ключові професіонали УОП за участі голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завитневича, представників Мінстратегпрому та Мінекономіки, а також посольств Франції, Великої Британії й Німеччини.

Претенденти мали викласти своє бачення розвитку підприємства, поліпшення бізнес-процесів, виробничої діяльності та іншого, що має сприяти якомога кращому забезпеченню потреб Сил оборони України.

Практика конкурсного підбору кандидатів на керівні посади була припинена ще на початку повномасштабного вторгнення рф. Наразі відповідно до Антикорупційної стратегії на 2023-2024 рр. її відновлено на засадах прозорості, колегіальності ухвалення рішень і запобігання корупції у кадрових питаннях.

«Відтепер не на словах, а на ділі застосовується прозорий підбір за участі комісії, що сприятиме якісному оновленню нашої команди й залученню до неї професійних, перспективних, ефективних і доброчесних менеджерів. Надалі практика неодмінно продовжиться», – зазначає Герман Сметанін, Генеральний директор АТ «Українська оборонна промисловість».